Kim jesteśmy

Mplan jest biurem projektowym które realizuje szeroki zakres usług polegających na projektowaniu w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, inżynierii, instalacyjnej oraz obsługę formalno – prawną inwestycji budowlanych. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane, wykonawcze, zamienne.
Projektujemy różnego rodzaju budynki oraz inne obiekty budowlane, projekty wykonujemy kompleksowo wraz z wszystkimi wymaganymi branżami, uzgodnieniami oraz zapewniamy wszystkie niezbędne opracowania towarzyszące wymagane w procesie budowlanym wynikające z obowiązujących przepisów takich jak Ustawa o Ochronie Środowiska czy Prawo Wodne.
Jesteśmy w stałej współpracy z geodetami, geologami oraz rzeczoznawcami ds. uzgadniania projektów budowlanych.

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z doświadczonych projektantów posiadających uprawnienia budowlane w specjalnościach: architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, inżynieryjnej oraz instalacyjnej.
Podczas sporządzania dokumentacji projektowych stosujemy nowoczesne metody i techniki pracy które w połączeniu z doświadczeniem zawodowym i udokumentowanymi kwalifikacjami naszej kadry, są gwarancją dobrych jakościowo usług. Od 15 lat działamy na terenie głównie województwa warmińsko – mazurskiego ale również i poza nim.

Nasza misja

Naszym celem jest wyjście naprzeciw ciągle rosnącym wymaganiom w architekturze i budownictwie poprzez oferowanie rzetelnie i fachowo przygotowanej dokumentacji projektowej spełniającej wymagania naszych klientów. Projekty wykonujemy w możliwie krótkim terminie.
Do tego celu staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie i metody pracy oraz swoje doświadczenie.

Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane, wykonawcze, zamienne.

projekt domu Olsztyn projekt domu Olsztyn
projekt wnetrza domu Olsztyn
projekt domu mplan Olsztyn projekt domu mplan Olsztyn
projekt domu Olsztyn projekt domu Olsztyn
projekt wnetrza domu Olsztyn
projekt domu mplan Olsztyn

Projektujemy różnego rodzaju budynki oraz inne obiekty budowlane, projekty wykonujemy kompleksowo wraz z wszystkimi wymaganymi branżami, uzgodnieniami oraz zapewniamy wszystkie niezbędne opracowania towarzyszące wymagane w procesie budowlanym wynikające z obowiązujących przepisów takich jak Ustawa o Ochronie Środowiska czy Prawo Wodne. Jesteśmy w stałej współpracy z geodetami, geologami oraz rzeczoznawcami ds. uzgadniania projektów budowlanych.

Podczas sporządzania dokumentacji projektowych stosujemy nowoczesne metody i techniki pracy które w połączeniu z doświadczeniem zawodowym i udokumentowanymi kwalifikacjami naszej kadry, są gwarancją dobrych jakościowo usług. Zapewniamy pomoc i obsługę formalno – prawną podczas całego procesu inwestycyjnego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.